İletişim-Ulaşım

ADRASAN’A NASIL ULAŞABİLİRİM?

Kendi aracınızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kaş istikametine doğru gidin. Tekirova yı geçtikten sonra sırasıyla Çıralı,ve Olympos sapaklarını göreceksiniz.olympos sapağından sonra Adrasan sapağına geleceksiniz. Bu sapaktan girin ve yaklaşık 9 km boyunca ilerleyin. Adrasan  köyüne geldikten sonra sahil tabelalarını izleyin yaklaşık 3 km sonra bir cami göreceksiniz. Buradan sola dönün ve 1.5 km kadar ilerleyin solda Aybars hotel tabelasını göreceksiniz.

Otobüsle geliyorsanız;

Eğer Antalya otobüs garında inerseniz, ilçeler otogarından Kumluca’ya giden minibüslere binin. Şoföre Adrasan kavşağında ineceğinizi söyleyin. Yaklaşık 1,5 saat sonra Adrasan Kavşağına ulaşacaksınız. Adrasan kavşağında indikten sonra iki seçeneğiniz var. Birincisi kavşakta bekleyen Taksileri kullanarak otelimize gelmeniz . İkinci seçenek ise Adrasan’a giden dolmuşları kullanmak. Dolmuşlar yaz sezonunda saat başı hareket etmektedirler. Buradan otelimize ulaşmak yaklaşık 20 dakika sürecektir

Uçakla seyahat ediyorsanız;

 Antalya havaalanında , iki seçeneğiniz vardır.

İlki 150TL civarında mal olacak .Doğrudan havaalanından otele, bizim tarafımızdan ayarlanmış bir özel transfer almaktır. Bu daha hızlı ve kolay bir yoldur.

İkincisi daha uzun sürer ve yorucudur. İlk olarak, Antalya otogarına giden belediye otobüslerine binmeniz gerekmektedir. Antalya otogarına ulaştıktan sonra  yukarıda ‘otobüsle geliyorsanız’ bölümündeki yolları izleyiniz.

İletişim Bilgileri

AYBARS HOTEL    Adrasan mahallesi 241. sok no:14  Kumluca / Antalya
Cep: +90 543 883 11 33
      Sabit: +90 242 883 11 33
info@aybarshotel.com