Ulaşım

"Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz Güzel Bir Tatil Fırsatı"

Kendi aracınızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kemer yönüne dönün. Kemer ve Tekirova’yı geçtikten sonra

sırasıyla Çıralı ve Olimpos sapaklarını göreceksiniz. Olimpos sapağından sonra Adrasan sapağına geleceksiniz. Bu sapaktan girin ve

yaklaşık 9 km boyunca ilerleyin. Adrasan köyüne geldikten sonra sahil tabelalarını izleyin yaklaşık 3 km sonra bir cami göreceksiniz. Buradan sola dönün ve 1.5 km kadar ilerleyin, solda Aybars Otel tabelasını göreceksiniz.

Otobüsle geliyorsanız; 

Eğer Antalya otobüs garında inerseniz, ilçeler otogarına geçin ve Kumluca’ya giden minibüslere binin. Şoföre Adrasan kavşağında

ineceğinizi söyleyin. Yaklaşık 1,5 saat sonra Adrasan Kavşağına ulaşacaksınız. Adrasan kavşağında indikten sonra iki seçeneğiniz var.

Birincisi kavşakta bekleyen Taksileri kullanarak otelimize gelebilirsiniz. İkinci seçenek ise Adrasan’a giden dolmuşları kullanmak. Dolmuşlar yaz sezonunda belirli saatlerde çalışmaktadır. Buradan otelimize ulaşmak yaklaşık 20 dakika sürecektir.

Uçakla seyahat ediyorsanız;

Antalya havaalanından otelimize gelmek için iki seçeneğiniz vardır. İlki; sizin için havaalanından otele, özel transferl ayarlayabiliriz. Bu daha hızlı ve kolay bir yoldur. Ücret için otelimizden bilgi alabilirsiniz. İkincisi daha uzun sürer. İlk olarak, Antalya otogarına giden belediye otobüslerine veya Havaş otobüslerine binmeniz gerekmektedir. Antalya otogarına ulaştıktan sonra, yukarıda anlatıldığı şekilde otelimize ulaşabilirsiniz.